• Akcja sadzenia drzew 🌳 miododajnych pod patronatem Fundacja Ratujmy Pszczoły🐝

• Akcja sadzenia drzew miododajnych pod patronatem Fundacja Ratujmy Pszczoły Dzięki tej akcji na terenie naszej szkoły pojawiły się nowe drzewa, które przyczynią się do rozwoju pszczół w naszej okolicy, a także upiększą nasze szkolne podwórko. Uczniowie kl.VIII zasadzili drzewa miododajne, m.in.: Klon Jawor, Klon zwyczajny, lipę drobnolistną, leszczynę pospolitą. Będziemy obserwować rozwój młodych drzewek

• Gminny Konkurs Ortograficzny "ż ó rz h ch u"

• Kl. I Julia zgierska 2 miejsce 🥈

Kl II Bianka Rudnicka 1 miejsce 🥇

Kl III Paulina Mercholc 1 miejsce 🥇

Jako szkoła zajęliśmy 1 miejsce 🥇 i jedziemy reprezentować szkołę w Konkursie Powiatowym.

• Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• Dnia 30 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie poprzez przygotowany montaż słowno-muzyczny starali się przybliżyć wszystkim to ważne wydarzenie z historii naszego kraju. Dziękujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie i wkład w przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości. Święto Konstytucji 3 Maja to nie tylko czas na refleksję nad historią, ale także okazja do budowania wspólnoty i pielęgnowania naszych wartości narodowych.

• Międzynarodowy Dzień Sportu🏐

• 6 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Sportu. Tego dnia uczniowie klas IV - VIII wraz z nauczycielami wzięli udział w szkolnym turnieju piłki siatkowej. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal.