• K O N K U R S

• Zapraszamy do udziału w konkursie na plakat związany z zastosowaniem matematyki w życiu codziennym. Plakaty będą wyeksponowane podczas Międzynarodowego Dnia Matematyki w naszej szkole w dniu 16 marca 2023r. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i sądzimy, że sprawią wiele radości nie tylko nauczycielom matematyki.

Pozdrawiamy i życzymy wielu pozytywnych emocji

Elżbieta Prass i Natalia Świstak

• Tłusty Czwartek

• Ja najbardziej lubię z różą

A ja z lukrem, byle dużo

Z cukrem pudrem też są super

Chociaż słodkie, chociaż tłuste

Pączki dziś się je na zdrowie

każde dziecko ci to powie.

Życzymy smacznego !!!

• Kampania "Młode Głowy"

• BADANIE I KAMPANIA DOTYCZĄCE ZDROWIA PSYCHICZNEGO, POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI I SPRAWCZOŚCI WŚRÓD MŁODYCH LUDZI

Rusza ogólnopolski projekt "MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym", który jest inicjatywą Fundacji UNAWEZA, założonej przez Martynę Wojciechowską. W jego ramach, wspólnie z Fundacją Dbam o Mój Zasięg, realizowane jest, pierwsze na tę skalę, bezpłatne badanie stanu psychicznego młodzieży w Polsce. Strategicznym partnerem całej akcji i główną platformą działań komunikacyjnych jest TikTok. Nasi uczniowie w ramach kampani wypełnili anonimową ankietę.

Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe mogą zgłaszać chęć wzięcia udziału w badaniu do końca roku, a jako rezultat, otrzymają m.in. wyniki i diagnozę swojej społeczności szkolnej.

MŁODE GŁOWY to oprócz badania również działania edukacyjne, które mają zwrócić uwagę na zdrowie psychiczne młodych ludzi, wskazać bariery, z którymi na co dzień się mierzą i przyczynić się do normalizacji sięgania po pomoc.

Głównym kanałem kampanii jest profil MŁODE GŁOWY na TikToku (@mlode_glowy), gdzie publikowane są treści edukacyjne dotyczące zdrowia psychicznego, a także odbywają się dyżury ekspertów, odpowiadających na pytania użytkowników.

"Jako mama wiem, że stan psychiczny młodzieży w Polsce jest alarmujący. Jako założycielka Fundacji UNAWEZA chcę działać. Stworzyliśmy program badawczo – edukacyjny dla szkół, który będzie wspierać młodych ludzi. To pierwszy tego typu projekt na tak szeroką skalę. Opracowane badania posłużą do stworzenia kompleksowej kampanii dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Tworzymy projekt z koalicją fundacji, organizacji pozarządowych i instytucji naukowych oraz ekspertów. Strategicznym partnerem został TikTok, który jest dziś bardzo istotnym kanałem dotarcia i platformą angażującą ogromną liczbę ludzi – mówi Martyna Wojciechowska, mama, prezeska Fundacji UNAWEZA, dziennikarka i podróżniczka."

• Sukcesów w życiu,

Szczęścia w miłości,

Dużo uścisków,

samych radości,

Spełnienia marzeń,

Mocy słodyczy,

Wszystkiego cudowne w dniu Walentego.

• WOŚP

• Już po Finale...

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, które pomagały w 31 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasz sztab to wolontariuszy z naszej szkoły. W ramach WOŚP nasi wolontariusze zebrali 15.930,96 zł

GRATULACJE !