• Spotkanie z Panem Leśnikiem

• Naszych kochanych przedszkolaków odwiedził pan leśnik pracująca w Nadleśnictwie Jamy. Celem tego spotkania było zapoznanie dzieci z pracą leśnika. Nasz gość opowiedział, a zarazem przypomniał dzieciom o zwierzętach występujących w lesie, zaznajomił dzieci z śladami tych zwierząt, opowiedział o tym jak zwierzęta radzą sobie zimą. Pan leśnik opowiedział również o sadzeniu lasu, przypomniał roślinność występującą w lesie oraz poszerzył nasze wiadomości o ochronie drzew, roślin i zwierząt. Przypomniał, jak należy zachowywać się w lesie. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały tych opowieści, a na zakończenie spotkania otrzymały interesujące książeczki, kolorowanki, pluszowe zwierzątka i gry. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, a wysłuchane ciekawostki i wiadomości poszerzyły wiedzę przyrodniczą przedszkolaków.

• Bal Karnawałowy

• Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i ulubionych postaci. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, Myszkę Mini. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

• Dzień Babci i Dziadka. WOŚP

• W dniu 20 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Społeczność szkolna przygotowała bardzo wzruszający i ciekawy program artystyczny, który podziwiali zaproszeni goście, czyli babcie i dziadkowie.

W albumie fotograficznym na stronie naszej szkoły znajdziecie wiele innych zdjęć z tego wyjątkowego spotkania. Zapraszamy!