• 🎈Spotkanie z animatorem zabaw w przedszkolu😄

• W poniedziałek, 19 czerwca 2023 do grupy „Biedronek”, "Motylków", i "Mróweczek" zawitał animator zabaw - Pani Barbara Szram.  Przedszkolaki z radością przywitały miłego gościa.

Pani Basia opowiedziała dzieciom, czym się zajmuje oraz jakich atrybutów potrzebuje w swojej pracy. Przedszkolaki uczestniczyły w grach i zabawach oraz konkursach. Pani Basia umożliwiła wszystkim wspaniałą zabawę i moc atrakcji.

Wyjątkowe spotkanie dało wiele radości naszym przedszkolakom.

• Wycieczka do Warszawy

• Uczniowe klas IV-VIII dnia 5 czerwca wybrali się na wycieczkę do Warszawy. W programie znalazł się między innymi Stadion Narodowy, Wilanów i Łazienki Królewskie.

• Piknik Rodzinny 2023 💕👨‍👩‍👧‍👦"Rodzina to skarb"🎈🥰

• Piknik rodzinny

„Rodzina to skarb"

1 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbył się Szkolno - Przedszkolny Piknik Rodzinny. W organizację imprezy plenerowej zaangażowana była cała społeczność szkolna i przedszkolna. Organizując imprezę chcieliśmy uświadomić dzieciom, jak również ich rodzicom czym jest rodzina, jaka jest jej waga i moc, bo przecież rodzina to największy skarb. Celem imprezy było stworzenie miłych warunków do wspólnej zabawy dzieci i ich rodziców w związku z Dniem Matki,  Dniem Dziecka i zbliżającym się Dniem Ojca.

Piknik rozpoczął się prezentacją części artystycznej, przygotowaną przez wszystkie grupy przedszkolne oraz klasy I - III były: śpiewy, recytacje wierszy, tańce i życzenia dla rodziców. W przygotowanie dzieci do występu włączyły się wszystkie panie nauczycielki. Dzięki współpracy z rodzicami dzieci nie tylko pięknie wystąpiły, ale i pięknie wyglądały w przygotowanych strojach. Wszyscy goście z zainteresowaniem oglądali występy artystyczne przedszkolaków i uczniów. Na koniec występów głos zabrała dyrektor szkoły p. Ewelina Wasiak - która powitała wszystkich gorąco i podziękowała rodzicom oraz nauczycielom zaangażowanym w przygotowania, podziękowała również  za cudowną część artystyczną, życząc wszystki wspaniałej zabawy. Głos zabrał rówież Pan Wój Arkadisz Dobek, który złożył dzieciom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Dziecka życząc dzieciom cudownego dnia i fantastycznej zabawy. Po części artystycznej nadszedł czas na zabawę. Nie zabrakło stoisk z pysznymi domowymi ciastami, zdrową żywnością, sałatkami owocowymi, watą cukrową, popcornem, grillowaną kiełbaską oraz innymi smakołykami itp.

Atrakcje, które czekały na dzieci to

Dmuchańce

Tatuaże

Kolorowe warkoczyki

Mini ZOO

Przejazd bryczką

Przejażdżka kucykami

Wizyta strażaków

Potyczki sportowe

Wystawa prac plastycznych  - Moja mama i mój tata

Piknik zakończył się w rodzinnej atmosferze, rodzice ze swoimi dziećmi miło spędzili ten wspólny czas.

Wszystkim osobom, którzy przyczynili się do organizacji pikniku serdecznie dziękujemy.