• Dzień Ziemi 🌏🌳♻

• 22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi tego dnia uczniowie przybyli do szkoły w zielonych barwach. Wspólne spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem piosenki "Pamiętajcie o ogrodach". Następnie przedstawiciele klas odczytali wiersze o tematyce ekologicznej, przyrodniczej, które wspólnie ułożyli. Potem przedszkolaki, w barwach niebieskich, odśpiewały piosenkę "Ziemi to mój dom". Zaproszeni z Nadleśnictwa Jamy goście dokonali prezentacji przygotowanego materiału na temat przyrody najbliższego środowiska i o darowali nas drzewkiem - jarzębin. Na zakończenie spotkania wręczono nagrody przedszkolakom, które wzięły udział w konkursie Ekologicznym - "Eko zabawka". Mamy nadzieję, że poruszone na spotkaniu problemy zapadną w serca dzieci i będą starały się działać dla dobra Ziemi.

• Kino Sferyczne📽

• Filmy sferyczne – niezwykłe emocje oraz nieznany dotąd świat w sferycznym kinie pod kątem 360º. Przedszkolacy i uczniowie klas I - VIII wzięli udział w seansie filmowych. Kino sferyczne zaprosiło wszystkich do świata pełnego tajemnic do odkrywania niepowtarzalnych widoków z głębi oceanu oraz przeniesienia się do planetarium, aby zobaczyć kosmos z bliska.